+ 385 98 449 846
Ul. kralja Zvonimira 1, 21300, Makarska
Ref:S-1216    935   

CIJENA

€ 276.000

~ 1.932.000 HRK

STATUS

Prodaja

Grad/Općina
Split Grad
Naselje
Split
Županija
Splitsko-Dalmatinska
Površina
57 m2
Sobe
2
Kupaonice
1
Katnost
5

Površina m2

57


Sobe

2


Kupaonice

1


Tip

Stanovi
Stan u zgradi

Opis nekretnine

Prodaje se dvosobni stan u Splitu predio Pujanke.

Nalazi na 5.katu zgrade od ukupno 11. Stambena površina je 57,5m2, a uz stan ide i spremište od 4m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, dnevnog boravka s blagavaonicom, dvije sobe, hodnika, kupaonice i lođe.

Stan je potpuno renoviran, izmijenjene su sve cijevi vode, struja, PVC stolarija, pločice i parket, blindo vrata, ormari po mjeri. Prodaje se namješten. Useljiv od 1.7.2025.

Uz zgradu se nalazi veliko parkiralište i garaža te je parking lako dostupan i slobodan. Zgrada ima dva lifta. Fasada je nedavno energetski obnovljena.

Stan je jugo-istočne orijentacije.

Lođa i sobe imaju otvoren pogled na veliki park, dječja igrališta, novu školu i vrtić. Miran predio bez buke. Stan se nalazi u blizini svih sadržaja potrebnih za kvalitetan i ispunjen gradski život.

Vlasništvo uredno i bez tereta. Sa potrebnim dozvolama i mogućnošću kreditiranja od banke.

Za sve dodatne informacije ili dogovor termina razgledavanja nekretnine slobodno nas kontaktirajte info@sinisanekretnine.hr

Karakteristike
OSNOVNO
Loggia
Klimatizirano
KOMUNALIJE
info not specified
DOZVOLE
Dokumentacija 1/1
STANJE
Održavano
Namješteno
TEHNIKA
Portafon

CIJENA

€ 276.000

~ 1.932.000 HRK

STATUS

Prodaja

Grad/Općina
Split Grad
Naselje
Split
Županija
Splitsko-Dalmatinska
Površina
57 m2
Sobe
2
Kupaonice
1
Katnost
5
Kontakt

AGENT

Olgica Andrijašević
385 91 615 1193
Siniša Bandur
385 98 449 846

Pošaljite nam poruku..
Imajte na umu da za specifične informacije moramo kotaktirati vlasnika i da određene informacije možete dobiti samo u našem uredu.
Pregledali ste..
€ 276.000
Split Grad
Prodaja